کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات تیم گل به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت تیم گل به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین تیم گل است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین تیم گل از سوی کاربر می باشد.

در صورتی که در قوانین مندرج تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

قوانین عمومی

با توجه به اینکه موجودی گل در فصول مختلف ممکن است متفاوت باشد، بنابراین رنگ و نوع گلها نیز ممکن است با تصویر آن متفاوت باشد. در این شرایط قبل از شروع گل آرایی در رابطه با گل های جایگزین با کاربرهماهنگی های لازم صورت می پذیرد. گلهای جایگزین به گونه ای انتخاب می شوند که با آرایش گل مطابقت داشته و مشابه تصویر باشند.

محل تحویل سفارشات فقط در شهر اصفهان است و در صورت ثبت سفارش برای سایر شهرستان های استان هزینه حمل و ارسال کالا به عهده مشتری است.

روش تحویل

ما همواره تمام تلاش خود را می کنیم تا سفارشات شما را  در موعد مقرر تحویل دهیم. ما در تاریخ مقرر و  قبل از تحویل سفارش با گیرنده تماس گرفته و هماهنگی لازم برای زمان تحویل را انجام می دهیم.

گاهی ممکن است ارسال بدون تماس تلفنی صورت گیرد و یا گیرنده به تماس ما پاسخ ندهد. در این موارد سفارش شما به آدرس ارسال می شود و در صورتی که گیرنده منزل نباشد سعی می شود به نگهبان و یا یک همسایه مطمئن تحویل داده شود. اگر شماره تلفن اشتباه باشد و یا پاسخ ندهد و آدرس نیز اشتباه باشد، برای دریافت آدرس جدید با شما تماس گرفته می شود. در این موارد هزینه ارسال مجدد باید پرداخت شود و مسولیت افت کیفیت گل بخاطر گذشت زمان با شما می باشد.

زمان تحویل

سفارش شما در تاریخ مورد نظر شما بین ساعات ۱۰ صبح تا ۲۱ شب تحویل داده می شود. امکان گارانتی کردن زمان دقیق تحویل وجود ندارد البته در جهت کسب رضایت مشتری همواره سعی ما بر این است که سفارشات در زمان  مقرر تحویل داده شود.

هزینه ارسال

هزینه ارسال برای سفارشات بالای ۲۰۰۰۰۰ تومان رایگان می باشد. برای سفارشات کمتر از این مبلغ با توجه به مکان تحویل متفاوت خواهد بود.

رعایت حریم خصوصی

تیم گل به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. تیم گل متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.